Bratislava, Slowakei

Bratislava, Slowakei

Naša reputácia
hovorí za nás

Pracovníci našej autodielne majú rozsiahle skúsenosti s opravami v autorizovaných servisoch, takže sa môžete spoľahnúť, že vám a vášmu vozidlu dokážeme naozaj pomôcť.

Náš autoservis sa nachádza na Záhorí medzi mestami Stupava a Malacky, čiže približne 30 km od Bratislavy. Zákazníkom poskytujeme služby profesionálnej autodielne v príjemných priestoroch s výbornou dostupnosťou. Naši servisní technici vám ochotne poradia v súvislosti s akýmikoľvek požiadavkami týkajúcimi sa opráv motorových vozidiel, pravidelnej údržby a každodennej starostlivosti o vozidlo. Po absolvovaní servisnej prehliadky v našej autodielni bude vaše vozidlo opäť v špičkovom stave a bez akýchkoľvek porúch. Vďaka tomu sa budete môcť spoľahnúť, že vy aj vaša rodina ste na cestách vždy
v bezpečí.

Všetko na jednom mieste

Pracujeme na všetkých značkách a modeloch.
Od Abarthu a Audi až po Volkswagen a Volvo, samozrejme aj všetky značky áut medzi tým. Môžete spoľahnúť na odborný servis a kvalitné diely pri každej oprave a údržbe, ktorú vykonávame. Dokonca opravujeme a renovujeme aj klasické autá a veterány.

TOP kvalita

Všetky diely, ktoré používame na opravu vášho auta, sú originálne alebo od overených predajcov Naše diely stoja menej ako v predajniach dielov, pretože spolupracujeme priamo s oficiálnymi predajcami. U nás ušetrite peniaze a získate diely najvyššej kvality.

Zákazník na prvom mieste
  • Vďaka nášmu flexibilnému pracovnému času si už kvôli oprave auta nemusíte v práci brať dovolenku.
  • Pri každej oprave vám spravíme fotodokumentáciu, aby ste si boli 100% istí že platíte len za to, čo bolo potrebné.
Objednajte sa

Pokazilo sa vám auto? My ho opravíme!

Otvorená firemná kultúra našej autodielne je zárukou flexibilného a individuálneho prístupu, špičkovej kvality a primeraných cien.

+421 907 566 140